W dniach 4-5 kwietnia 2024 roku trzech uczniów klasy 5 technikum geodezyjnego rywalizowało w międzyszkolnym ogólnopolskim etapie Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej w Zielonej Górze.

Bartłomiej Słapiński, Robin Sudhoff i Bartosz Wysocki znaleźli się wśród 25 najlepszych reprezentacji Szkół geodezyjnych w Polsce. Pierwszego dnia uczniowie sprawdzali swoją wiedzę w testach i zadaniach pisemnych, drugiego w terenowych zadaniach praktycznych.

Młodzież ze Śniadeckiego drużynowo wywalczyła 15 miejsce. Najlepszy wynik indywidualny osiągnął Bartłomiej Słapiński (26) - trochę zabrakło, aby znaleźć się w gronie dwudziestu finalistów etapu centralnego. Kolejni uczniowie Naszej Szkoły zajęli odpowiednio: Robin Sudhoff 36,  miejsce i Bartosz Wysocki 54 miejsce wśród 75 najlepszych uczniów techników geodezyjnych w kraju.

Serdecznie gratulujemy!

Kamil Sokołowski