29 kwietnia w auli szkolnej przedstawiciele Budimexu spotkali się z młodzieżą klas technikum budownictwa przedstawiając im ofertę odbycia praktyk na swoich budowach i tym samym zachęcając do rozpoczęcia budowania własnej ścieżki kariery.

Firma oferuje młodzieży zapoznanie się z pracą na budowie pod okiem opiekuna, szkolenia zawodowe, konkursy, kontrakty, a w przyszłości współpracę na płatnych praktykach, a nawet stypendia dla najlepszych praktykantów.

Budimex to lider na rynku budowlanym, generalny wykonawca wielu inwestycji w kraju i za granicą. Młodzież podczas spotkania poznała główne obszary budownictwa, przykłady kontraktów z wykazaniem poszczególnych etapów budowy, czasu i kosztów. Praca w Budimex to także poznawanie technologii, maszyn i ludzi, to przygoda nie na chwilę, lecz na całe życie.

Na zakończenie spotkania chłopcy zadawali mnóstwo pytań, byli bardzo dociekliwi i na pewno zdecydują się na podjęcie praktyk. Jako pamiątki ze spotkania wszyscy otrzymali firmowe gadżety.

Dziękujemy za filmy i prezentację
tak potrzebnego zawodu w obecnym czasie!